POLITYKA PRYWATNOŚCI
Dane na stronie Devil’s Neighborhood przesyłane są bezpiecznym, szyfrowanym połączeniem SSL.

ZWROTY
Każdemu Klientowi przysługuje możliwość odstąpienia od umowy, a co za tym idzie zwrotu towaru, bez podania przyczyny, w terminie do 14 dni od dnia doręczenia. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania, musi zawierać oryginalne metki i opakowanie. W przypadku wysłania towaru uszkodzonego, noszącego ślady użytkowania lub po przekroczeniu terminu, zwrot nie zostanie przyjęty. Towar należy odesłać za pośrednictwem kuriera na adres firmy, koszt wysyłki leży po stronie klienta. Przed wysłaniem towaru należy wypełnić i wysłać  Formularz Zwrotu. Formularz zwrotu należy dołączyć do zwracanego towaru.

Jak wygląda procedura przyjmowania zwrotu?
Kiedy zwrot zostanie odebrany, wyślemy do Ciebie wiadomość e-mail z informacją o zwrocie i potwierdzeniem jego odbioru. Równowartość ceny towaru zostanie przekazana w ten sam sposób, w jaki dokonano płatności do 14 dni roboczych od przyjęcia zwrotu.

REKLAMACJE
Towar podlega reklamacji do 30 dni od doręczenia. Podstawą złożenia reklamacji mogą być wady fabryczne lub niezgodność produktu z umową sprzedaży. W ramach reklamacji możliwa jest naprawa lub wymiana towaru na nowy. W przypadku braku dostępności danego produktu, klient otrzyma zwrot pieniędzy o równowartości ceny produktu. W razie potrzeby zareklamowania towaru prosimy o kontakt mailowy pod adres devilsneighborhood@gmail.com. Reklamacje rozpatrywane są do 14 dni roboczych.

DOSTAWA
Wszystkie towary wysyłane są za pośrednictwem kuriera. Przesyłki krajowe nadawane są do 5 dni roboczych od zaksięgowania płatności. Nie ma możliwości odbioru osobistego.
W razie potrzeby wysyłki za granicę prosimy o kontakt pod adres mailowy: devilsneighborhood@gmail.com przed zakupem towaru.

FORMY PŁATNOŚCI
Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl

logo-dotplay.png

KONTAKT
Devil’s Neighborhood Łukasz Mazurkiewicz
ul. Rosy Bailly 9/34, 01-494 Warszawa
mail: devilsneighborhood@gmail.com
NIP: 5223169997